İzmir Web Tasarım’in hazır web sitesi hizmeti, yeni markaların ürün ve hizmetlerinin lansmanında ve markalaşmalarında önemli bir rol oynayabilecek bir hizmet. Hazır web sitelerinin tümü mobil ve tablet cihazlara uygun olarak tasarlanmış, bu da onları daha geniş bir hedef kitleye ulaşmaya olanak tanıyor.

 

İzmir Web Tasarım Hazır Web Site Şablonları

 

hazır web site şablonları-İzmir Web Tasarım

İzmir Web Tasarım ‘ in hazır web siteleri tek başına satılmamaktadır. Marka tescil başvurusu yapacak müşterilerinin yeni markaların daha düşük bir bütçeyle ürün ve hizmetlerini maksimum tanıtımına katlı sağlamak için hazırlanmıştır. Üstelik tüm Hazır Web siteleri marka tescil başvuru kampanyalarına oldukça düşük fiyatlarla dahil edilmiştir. Piyasada benzer özelliklerde web tasarım sayfaları yüksek fiyatlarla satılmasına rağmen sadece şehirlerimizin gelişmesi için yürüttüğümüz “Marka Şehir” projemize katkı sağlaması için tasarlanmıştır.

Şu anda piyasada satılan web tasarımların büyük bir çoğunluğu mobil cihazlara uygun tasarımlara sahip değillerdir. Bunları kendiniz de test edebilirsiniz.

Google dahil mobil cihazlara uygun olmayan hazır web siteleri arama motorları doğal sıralama sonuçlarında ön sayfalarda listelenmesi mümkün değildir. Nitekim Google, Web Yönetici Araçlarında sistemine kayıtlı tüm eski web tasarım sahiplerine web sayfalarını mobil cihazlara uygun olarak yeniden düzenlenmesine yönelik uyarılar göndermekte hatta nasıl yapılacağı hususunda ciddi anlamda da bilgilendirme yapmaktadır. Çünkü hemen herkesin elinde olan mobil cihazlar gittikçe masa üstü, laptop dahil bilgisayarlardan çok daha fazla kullanılmakta olduğundan kullanıcıların bu sayfalara sorunsuz erişimini sağlamaya çalışmaktadır.

Bu uyarılar bile tek başına bile özellikle hazır web sitelerinin mutlaka mobil cihazlara uyumlu ve uygun olması gerekmektedir. Aksi takdirde arama motoru sıralamalarında üst sıralarda yer bulamazsınız.

İzmir Web Tasarım’ ın Hazır Web sitesi özelliklerini aşağıda mutlaka incelemenizi, piyasada çok daha yüksek fiyatlar satılan sitelerle karşılaştırma yapmanızı öneriyoruz.

İzmir Web Tasarım’ ın hazır web Siteleri küçük ve orta ölçekli firmalarımızın en kolay, en etkili şekilde lansmanına uygun ve maksimum güçlü marka algısı yaratabilecek şekilde özel olarak tasarlanmıştır. Dikkat ederseniz hazır web sitelerimizin tümünde arka planındaki resimler markanın bulunduğu şehir veya o şehrin önemli özelliklerini yansıtan resimler, onunda önündeki slaytta ki resimler ise kurum, marka, ürün ve hizmetlerin tanıtımı için özel olarak tasarlanmıştır.

Ayrıca görseller özellikleri üst seviye olan bu hazır web siteleri mobil cihazlarda uygun ve uyumlu olmasının yanı sıra kısa sürelerde erişim de sağlamaktadır.

 

 

İzmir Web Tasarım’in Hazır Web Site Özellikleri

 

hazır web site paket özellikleri-İzmir Web Tasarım

İzmir Web Tasarım’in hazır web siteleri, aşağıdaki özelliklerle öne çıkıyor:

 • Marka Şehir İzmir projesi kapsamında hazırlanmış, şehrin doğa kaynakları üzerine konumlandırılmış görsel tasarım
 • Kurum ve marka tanıtımını etkin şekilde sağlayan görsel tasarım
 • Tamamı dinamik hazır web sitesi
 • Mobil ve tablet cihazlara uygun ve uygun tasarım (Responsive Tasarım)
 • Kolay yönetilebilir yönetim paneli
 • Sınırsız kategori, alt kategori ve sayfa oluşturma imkanı
 • Otomatik sitemap oluşturma ve güncelleme
 • İçerik slaytları
 • Video ekleme ve yayınlama özellikleri
 • Sosyal medya ikonları
 • Google haritası ekleme özelliği

İzmir Web Tasarım’in hazır web sitesi hizmeti, marka tescil başvurusu yapan müşterilerine özel olarak hazırlanmış ve marka tescil başvuru ücretlerine dahil olarak sunuluyor. Bu da, yeni markaların daha düşük bir bütçeyle web sitesi sahibi olmalarını sağlıyor.

İzmir Web Tasarım’in hazır web sitesi hizmeti, yeni markaların ürün ve hizmetlerini tanıtmak ve markalaşmalarına katkı sağlamak için oldukça avantajlı bir seçenek.

İzmir Web Tasarım Çevrimiçi Tasarım işlem Ücretleri